OFERTA


KOMPLEKSOWA NAPRAWA AUT OD A DO Z


Regularna naprawa jest najlepszym sposobem utrzymywania samochodu w dobrym stanie. Jesteśmy ekspertami z zakresu dbania o samochody i mamy sprzęt oraz umiejętności, które sprawią, że twój samochód będzie działał jak najlepiej.

Opieka nad samochodem może pomóc ochronić zarówno bezpieczeństwo, jak i finanse związane z twoim pojazdem. Regularne naprawy pomogą uniknąć kosztownych napraw w przyszłości. Zalecamy naprawy samochodu według planu zaproponowanego przez producenta, aby dbać o samochód w sposób właściwy. Wiemy, co robić, żeby przedłużyć życie twojego samochodu i pomóc ci uniknąć kosztownych napraw.

W zakresie usług mechaniki samochodowej oferujemy:

- usługi eksploatacyjne,
- naprawę układów jezdnych i zawieszeń,
- naprawę układów hamulcowych,
- naprawa układów kierowniczych,
- naprawę i regulację pracy silników,
- wymianę rozrządu,
- wymianę sprzęgieł,
- wymianę i naprawę układów wydechowych,
- serwis układu bezpieczeństwa (Airbag, pasy, poduszki powietrzne),
- serwis systemów antypoślizgowych (ABS, ASR, DSC, ESP),
- oraz wiele innych usług.

 

SPRZEDAŻ CZĘŚCI NOWYCH I UŻYWANYCH


Posiadamy bardzo szeroki wachlarz części samochodowych do niemal wszystkich marek aut. Oferujemy części nowe z gwarancją oraz używane.

 

LIKWIDACJA SZKÓD POWYPADKOWYCH Z OC/AC


Likwidacja szkody przebiega bezgotówkowo. Polecamy ten wariant naprawy, jeżeli zależy Państwu na wygodzie oraz najwyższej jakości. Likwidowanie szkody komunikacyjnej przez doświadczony serwis wiąże się też z oszczędnością czasu dla osoby, której auto jest naprawiane.

Zapewniamy:

- minimalne zaangażowanie w proces zgłaszania i likwidacji szkody,
- pomoc w wypełnianiu formalności ubezpieczeniowych i odszkodowawczych,
- bezgotówkowe naprawy w technologii zalecanej przez producentów,
- samochody zastępcze na czas naprawy.

 

POMOC DROGOWA 24H


Przez 24 godziny świadczymy fachową pomoc w zakresie holowania. Profesjonalnie wyposażony samochód, szybko dojedzie na miejsce wezwania i udzieli Ci pomocy. Nasi pracownicy posiadają ogromne doświadczenie, uczestniczyli już w wielu, często niebezpiecznych akcjach.

 

AUTA ZASTĘPCZE


Na czas naprawy oferujemy samochód zastępczy. Nasze samochody są przygotowane dla najbardziej wymagającego klienta. Dysponujemy autami osobowymi oraz dostawczymi.